درباره محصولات شرا

در ابتدا جا دارد در مورد شرکت تولیدی محصولات با نام تجاری شرا  ( SHERA ) توضیحاتی بدهیم .

شرکت Mahaphant ( تولید کننده محصولات شرا ) با حدود نیم قرن سابقه در کشور تایلند فعالیت می کند و یکی از بزرگترین تولید کنندگان فایبرسمنت در سطح جهانی و با نام تجاری شرا ( SHERA )  می باشد 

فایبرسمنت شرا ساز گار با محیط زیست بوده واین سازگاری در سراسر جهان به خصوص در آسیا شرق ،میانه، آفریقا و اخیرا اروپا تایید شده است . شبکه توزیع و استراتژی بازاریابی برای این محصول در سراسر جهان در حال گسترش می باشد. دست اندرکاران و تولیدکنندگان این محصول به طور مداوم سعی دارند تا کیفیت فایبر سمنت را افزایش داده و همگام با تکنولوژی جهانی، پیشرو در صنعت فایبرسمنت( صفحات سیمانی الیافدار) باشند.

SHERAدارای پنج کارخانه در تایلند بوده واز گیاهی بنام Lopburi تولید می شود. Lopburi نام منطقه ای در مرکز تایلند و حدود 154 کیلومتری شمال بانکوک می باشد. دارای کارخانه ای به وسعت 1200000 متر مربع بوده و دارای بیش از 2500 پرسنل اعم از(کارگر و کارمند) می باشد.

شرح فرایند تولید: SHERA با بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته و فن آوری های روز دنیا و از گیاهان سبز داخل کشورتایلند به صورت فن آوری شده تولید می گردد. این محصول دارای انبار های وسیع در خارج شهر بوده و محصولات با بسته بندی استاندارد به وسیله وسایل نقلیه توسط تعداد زیادی از پرسنل توزیع می گردد. SHERA دارای تیم تحقیق و توسعه بوده و یک آزمایشگاه کامل با بیش از 40 دانشمند و مهندس به این تحقیق و توسعه اختصاص داده شده است. این تیم نقش کلیدی در حمایت از SHERA ، توسعه مواد اولیه ،فرآیندها، محصولات و ماشین آلات ایفا می کنند.

SHERA علاوه بر پیوستن به استاندارد های بین المللی تحت یک سیاست سبز، سخت کار کرده و سعی درحفظ منابع طبیعی نموده ودر صدد کاهش آلودگی در طول فرایند تولید است.

SHERA در آسیا به عنوان یک شرکت نوآورانه ، شناخته شده می باشد.

فایبرسمنت شرا از سیمان پرتلند ، سیلیس، آب و سلولز تشکیل شده است که با استفاده از روش Hatschck ساخته می شود این فرایند ابتدا برای تولید کامپوزیت مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر برای چیزی است که می تواند به عنوان یک ماده جایگزین آزبست استفاده شود. به عنوان بخشی از فرایند Hatscheck الیاف سلولزی را در آب گرم سپس آن را با سیمان ، سیلیس و افزودنی های دیگر مخلوط (pulped) می کنند سپس مخلوط الیاف سیمانی را بر روی یک تسمه نقاله و سپس رول لمینیت منتقل می کنند و همین فرایند تکرار می شود. ورق فایبرسمنت با استفاده از اتوکلاو که ترکیبی از گرمای شدید و فشار است به منظور افزایش واکنش بین سیمان و سیلیس می باشد، ساخته می شود. فایبرسمنت صفحه سیمانی الیاف دار بسیار باداوام ، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر آب ، آتش و مقاوم در برابر حشرات می باشد. فرایند تولید الیاف سیمانی نیاز به دو عنصر اساسی دارد: خمیر سلولز و گرما ،درصد بالایی از خمیر این محصول به طور مستقیم از کاغذ و ضایعات عرضه شده از صنایع تامین می گردد واین عمل باعث به کارگیری ضایعات و جلوگیری از آلودگی محیط زیست بوده و نوعی بازیافت به حساب می آید. همچنین ماشین الات و دستگاههای به کار گرفته شده در فرآیند تولید و ساخت این محصول بدون آلودگی صوتی و محیطی بوده و جلوگیری از تخریب طبیعت می نماید. سوخت استفاده شده در ساخت این محصول ، سوخت سازگار با محیط زیست بوده به طوری که با ایده ای مبتکرانه از پوسته ی برنج و مواد زاید از آسیاب برنج برای تولید سوخت ودر نتیجه پخت و تولید این محصول بهره می گیرند که کاملا بدون ضرربه محیط زیست می باشد.

همچنین بخار تولید شده به عنوان نتیجه فرآیند تولید از طریق فیلتر تخصصی برای استخراج بوی مضر و کاهش شرایط خطرناک در محل کار منتقل می شود و بخار تولید شده در فرآیند گرمایش دوباره مورد استفاده در فرآیند پخت محصول می باشد. ودر نهایت این محصول نوآورانه و سازگار با محیط تولید شده و متناسب با استانداردهای جهانی می باشد .

فایبرسمنت را در دنیا با نامهای صفحات سیمانی الیاف دار،سمنت بورد، تخته سیمانی، پانل سیمانی و پانلهای الیاف دار می شناسند.

مشخصات فنی محصولات شرا

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

برای دریافت مشاوره و اطلاع از موجودی و قیمت کالاها، هم اکنون با تماس بگیرید.