جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نحوه تولید فایبرسمنت ،سمنت بورد شرا

تولید فایبرسمنت

فایبرسمنت شرا از سیمان پرتلند ، سیلیس، آب و سلولز تشکیل شده است که با استفاده از روش Hatschck ساخته می شود این فرایند ابتدا برای تولید کامپوزیت مورد استفاده قرار می گرفت اما در حال حاضر برای چیزی است که می تواند به عنوان یک ماده جایگزین آزبست استفاده شود. به عنوان بخشی از فرایند Hatscheck الیاف سلولزی را در آب گرم سپس آن را با سیمان ، سیلیس و افزودنی های دیگر مخلوط (pulped) می کنند سپس مخلوط الیاف سیمانی را بر روی یک تسمه نقاله و سپس رول لمینیت منتقل می کنند و همین فرایند تکرار می شود.

ورق فایبرسمنت، با استفاده از اتوکلاو که ترکیبی از گرمای شدید و فشار است و به منظور افزایش واکنش بین سیمان و سیلیس، ساخته می شود.

فایبرسمنت صفحه سیمانی الیاف دار بسیار باداوام ، انعطاف پذیر، مقاوم در برابر آب ، آتش و مقاوم در برابر حشرات می باشد.

فرایند تولید الیاف سیمانی نیاز به دو عنصر اساسی دارد: خمیر سلولز و گرما ،درصد بالایی از خمیر این محصول به طور مستقیم از کاغذ و ضایعات عرضه شده از صنایع تامین می گردد واین عمل باعث به کارگیری ضایعات و جلوگیری از آلودگی محیط زیست بوده و نوعی بازیافت به حساب می آید. همچنین ماشین الات و دستگاههای به کار گرفته شده در فرآیند تولید و ساخت این محصول بدون آلودگی صوتی و محیطی بوده و جلوگیری از تخریب طبیعت می نماید. سوخت استفاده شده در ساخت این محصول ، سوخت سازگار با محیط زیست بوده به طوری که با ایده ای مبتکرانه از پوسته ی برنج و مواد زاید از آسیاب برنج برای تولید سوخت ودر نتیجه پخت و تولید این محصول بهره می گیرند که کاملا بدون ضرربه محیط زیست می باشد.

همچنین بخار تولید شده به عنوان نتیجه فرآیند تولید از طریق فیلتر تخصصی برای استخراج بوی مضر و کاهش شرایط خطرناک در محل کار منتقل می شود و بخار تولید شده در فرآیند گرمایش دوباره مورد استفاده در فرآیند پخت محصول می باشد. ودر نهایت این محصول نوآورانه و سازگار با محیط تولید شده و متناسب با استانداردهای جهانی می باشد .

فایبرسمنت را در دنیا با نامهای صفحات سیمانی الیاف دار،سمنت بورد، تخته سیمانی، پانل سیمانی و پانلهای الیاف دار می شناسند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید:

برای دریافت مشاوره و اطلاع از موجودی و قیمت کالاها، هم اکنون با تماس بگیرید.

واحد فروش

به طور معمول در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم

سلام به سایت عمران اشل خوش آمدید لطفا برای چت کردن از طریق واتساپ روی دکمه زیر کلیک کنید.